NARYSTĖ

img_0165TAPK Šiaulių universiteto alumnų asociacijos nariu!

Asociacijos nariais gali būti studijų baigimą ŠU (Šiaulių pedagoginiame institute Kauno technologijos universiteto Šiaulių politechnikos fakultete) įrodantį diplomą turintys asmenys, nebent būtų nustatyta kita Konferencijos tvarka.

Alumnų interneto puslapyje www.sualumnai.lt užpildžius esančią elektroninę anketą, sprendimas dėl asmens narystės priimamas artimiausio Valdybos posėdžio metu.

Asmenų veikimas remiantis savanoriškos veiklos sutarties pagrindu.

Narystė Šiaulių universiteto alumnų asociacijoje

Steigiamosios alumnų asociacijos konferencijos metu buvo numatyta, kad Šiaulių universiteto alumnų asociacijos nariai nuo 2017 metų galės pasirinkti Narystės tipą Asociacijoje. Dėl to skiriamos dvi narystės kategorijos.

Asocijuotas narys – asmuo, užpildęs elektroninę anketą, kurio kandidatūra yra patvirtinta Valdybos posėdžio metu. Asocijuotas narys turi teisę gauti informaciją apie Asociacijos veiklą ir siekius bei dalyvauti Asociacijos veikloje.

Narys – asmuo, užpildęs elektroninę anketą ir susimokėjęs 10 eurų nario mokestį. Narys įgyja teisę balsuoti Konferencijų metu ir gauna Asociacijos teikiamas naudas ir privilegijas bei kitas Asocijuoto nario teises. Konferencijos metu narys gauna Alumno naudų kortelę, o su ja ir daugiau galimybių (daugiau informacijos apie  kortelę ČIA).

Narystės mokestį galite atlikite pavedimu pagal nurodytas sąlygas:

  • gavėjas: Šiaulių universiteto alumnų asociacija
  • gavėjo bankas: Swedbank
  • sąskaitos Nr.: LT047300010150701609
  • įmokos pavadinimas: Narystės mokestis už 2019 m.
  • mokėtojo kodas: asmens kodas
  • suma: 10 eurų

Narių ir Asocijuotų narių privilegijos esant Šiaulių universiteto alumnų asociacijoje

narystė

 

Pateikus asmens dokumentą paslaugų teikimo vietoje suteikiamos nuolaidos:

  • Botanikos sodas: kainoraštį rasite ČIA, daugiau informacijos apie sodą ČIA. Šiaulių universiteto absolventams  10 proc. nuolaida visoms paslaugoms.
  • Sveikatinimo, hipoterapijos ir sporto centras: kainoraštį rasite SHSC_ikainiai, daugiau informacijos apie  centrą ČIA. Šiaulių universiteto absolventams  10 proc. nuolaida visoms paslaugoms.

Nuo balandžio 14 d. pateikus galiojančią Alumnų naudų kortelę teikiamos nuolaidos ČIA.