Ypatingas „YZI reklama“ pasiūlymas ŠU alumnams

imagesconBalandžio 16 d., pasibaigus Steigiamajai Šiaulių universiteto alumnų asociacijos konferencijai visi dalyviai, absolventai, asociacijos steigėjai bus kviečiami pabendrauti neformalioje aplinkoje. Čia linksmai ir nuotaikingai leisime laiką dalindamiesi patirtimi, keisdamiesi kontaktais.

Tikslią informaciją apie šventinio vakaro vietą ir visas veiklas pateiksime artimiausiu metu; sekite naujienas alumnų puslapyje ir Facebook paskyroje.

Siūlome Jums kokybiškai ir nebrangiai pasiruošti kontaktų pasikeitimams su YZI reklamos gaminamomis vizitinėmis kortelėmis – 100 vnt. už 4,50 Eur.

Šis išskirtinis pasiūlymas galioja tik Šiaulių universiteto absolventams!

Pasinaudoti siūloma paslauga lengva:

  1. Apie poreikį užsisakyti vizitinę kortelę rašykite el. paštu info@yzireklama.lt. Temos laukelyje nurodydami – „ALUMNI“.
  2. Gavusi laišką, YZI reklamos komanda jums atsiųs nemokamų maketų katalogą, iš kurio galėsite pasirinkti Jums labiausiai tinkantį vizitinės kortelės variantą.
  3. Siųsdami laišką su pasirinktu maketo variantu jame nurodykite ir kokią informaciją norėsite pateikti ant savo vizitinės kortelės: vardas, pavardė, pareigos, kontaktai (tel., el. paštas, QR kodas). Informacija turi būti pateikiama lietuviškais rašmenimis.
  4. Paruošta kortelė pagal pasirinktą maketą ir nurodyta informacija persiunčiama užsakovui tam, kad būtų išvengta klaidų ar netikslumų.
  5. Sutartu laiku ateinate atsiimti savo vizitinių kortelių (adresu Aušros al. 54-2, Šiauliai). 100 vnt. kaina – 4,50 Eur. (vienpuses, spalvotas/nespalvotas korteles).