Alumnai rinks naująjį prezidentą ir valdybos narius

Šiaulių universiteto alumnų asociacija skaičiuoja jau antrus veiklos metus! Balandžio 14 d. kviečiame visus Šiaulių universiteto absolventus dalyvauti Eilinėje Šiaulių universiteto alumnų asociacijos konferencijoje, kurioje bus renkamas naujasis asociacijos prezidentas, valdybos ir kontrolės komiteto nariai. Konferencijos metu bus pristatyta asociacijos metinė veiklos ir finansinė ataskaitos, diskutuosime asociacijai aktualiais klausimais.

Preliminari konferencijos darbotvarkė.

Registracijos forma bus pateikta artimiausiu metu.

Dalyvaujantiems ar ketinantiems dalyvauti ŠU alumnų asociacijos veikloje primename, kad Eilinės Šiaulių universiteto alumnų asociacijos konferencijos metu balsuoti ir kandidatuoti į asociacijos valdybą ir prezidento postą gali tik tikrieji asociacijos nariai, sumokėję nario mokestį. Konferencijos metu tikrasis narys gaus ir Šiaulių universiteto alumnų naudų kortelę.

Primename, kad dalyvauti konferencijoje kviečiami visi – nariai, asocijuoti nariai ir visi, kuriems įdomi asociacijos veikla. Pasibaigus konferencijai visi kartu švęsime 2-ąjį ŠUAA gimtadienį!

Konferencija vyks Šiaulių universiteto bibliotekoje (Vytauto g. 84), 205 auditorijoje.