Diplomų įteikimo šventės metu ŠU alumnai pasiruošę nustebinti absolventus

Diplomų įteikimo šventės metu ŠU alumnai pasiruošę nustebinti absolventus

Šiais metais Šiaulių universitetas dėl visų patogumo organizuoja dvi Diplomų įteikimo šventes tiems, kurie studijas baigia 2019 metų sausį. Diplomai bus iškilmingai įteikiami sausio 30 d. ir 31 d. Šiaulių universiteto bibliotekoje (Vytauto g. 84, IV a., 418 a.) nuo 13.00 val.

Kaip ir per kiekvieną Diplomų įteikimo šventę, ŠU alumnų asociacijos valdybos nariai pasirengę pasveikinti ir apdovanoti prizais burtų keliu išrinktus absolventus. Dvi šventės – du laimingieji, gausiantys ŠU alumnų asociacijos valdybos ir jos bičiulių įsteigtas dovanas.  Vienas burtų keliu išrinktas studentas bus pasveikintas kvietimu dviem į pasirinktą renginį Šiaulių arenoje ir galės mėgautis vaizdu iš VIP ložės, o antrajam bus įteiktas mūsų bičiulių UAB „Kelionių centro“ įsteigtas dovanų kuponas kelionei dviem į bet kurį Lietuvos kraštą!

Tam, kad būsimieji absolventai galėtų pretenduoti laimėti įsteigtus prizus, jiems tereikia užsiregistruoti adresu http://sualumnai.lt/registracija/ ir tapti ŠU alumnų asociacijos nariu.

Kodėl naudinga tapti ŠU alumnų asociacijos nariu?

  1. Taip absolventai pirmieji galės sužinoti apie ŠU alumnų organizuojamus įdomiausius, naudingiausius, populiariausius renginius.
  2. Organizuojamų renginių, seminarų, sąskrydžių metu ne tik įgaunamos naujos žinios, bet ir užmezgami nauji kontaktai.
  3. Panorėję gali tapti asociacijos nariais, gauti alumnų naudų kortelę ir naudotis jos teikiamomis nuolaidomis.
  4. Būnant ŠU alumnų asociacijos nariu yra galimybė prisidėti prie savo Alma Mater veiklos.

Taigi, primename, kad būsimieji absolventai ir jų artimieji atkreiptų dėmesį į tai, kuri diplomų įteikimo šventės diena jiems yra aktuali:

sausio 30 dieną diplomai bus įteikiami Edukologijos, Muzikos pedagogikos ir vizualiųjų menų, Specialiosios pedagogikos katedrų ir Tęstinių ir nuotolinių studijų instituto paskutiniojo kurso studentams;

sausio 31 dieną diplomai bus įteikiami Ekonomikos, Informatikos, Inžinerijos, Socialinės gerovės studijų ir kūno kultūros, Verslo ir viešosios vadybos katedrų paskutiniojo kurso studentams.