Jau greitai Šiaulių universiteto alumnai suburs visus į „Tobulėjimo ir atradimų savaitę“

Pasibaigus vasarai ir atslūgus karščiams, galiausiai galime džiaugtis gaiviu, rudenišku oru, kuris atgaivina kūną ir mintis. Tikimės, kad ilgėjantys ir vis labiau vėstantys  rudens vakarai, nesugundys jūsų tingiai įsitaisyti namuose ir ramiai gurkšnoti arbatą, nes Šiaulių universiteto alumnai ragina visuomenę rudens vakarus leisti tobulėjant ir ieškant naujų saviraiškos būdų.

Trečius metus iš eilės Šiaulių universiteto alumnų asociacija kviečia dalyvauti nemokamų viešų paskaitų cikle „Tobulėjimo ir atradimų savaitė 2018“! Net 10 profesionalių lektorių spalio 22–26 d. Šiaulių universiteto bibliotekoje (Vytauto g. 84) dalinsis savo žiniomis, įžvalgomis ir patirtimi įvairiausiomis temomis.

„Tobulėjimo ir atradimų savaitė 2018“ – tai Šiaulių universiteto alumnų asociacijos tradicija tapęs atviras ir nemokamas renginys, į kurį kviečiami visi norintys praplėsti savo pasaulėžiūrą, ištroškę žinių, ieškantys įkvėpimo bei siekiantys visapusiško tobulėjimo. Seminarų klausytojai taip pat turės galimybę gauti Šiaulių universiteto alumnų asociacijos išduodamus pažymėjimus, liudijančius pasirinktų mokymų išklausymą.

Renginys pirmą kartą buvo suorganizuotas 2016 m. ir sulaukė nemažo susidomėjimo – paskaitų savaitė subūrė daugiau nei 500 motyvuotų lankytojų. Dalyvavo ne tik Šiaulių universiteto bendruomenės nariai, šiauliečiai, bet ir miesto svečiai. Džiaugiamės, kad 2017 m. renginys sulaukė dar didesnio susidomėjimo – jame dalyvavo daugiau nei 680 lankytojų! Belieka tikėtis, kad 2018 m. „Tobulėjimo ir atradimų savaitė“ pritrauks dar gausesnį būrį motyvuotų ir gerai nusiteikusių dalyvių.

Nepraleiskite progos ateiti pasisemti motyvacijos ir žinių iš profesionalių lektorių. Galbūt išgirsti žodžiai paskatins Jus ryžtingiau siekti savo tikslų arba įkvėps naujoms veikloms.

Renginio programa>>
Registracija į renginį>>

Sekite mūsų naujienas Facebook puslapyje!
Kilo klausimų? Kreipkitės: info@sualumnai.lt.