Šiaulių universiteto alumnai kviečiami į saskrydį

Šiaulių universiteto alumnai kviečiami į saskrydį

Kiek laiko praėjo nuo to, kai paskutinį kartą matei savo kurso draugus? Kiek kartų planavai susitikti su universiteto draugais, tačiau niekaip to ir nepadarei? Dabar atėjo puiki proga, nes ketvirtojo Šiaulių universiteto alumnų sąskrydžio data jau aiški!

Visus Šiaulių universiteto absolventus rugsėjo 21–22 dienomis kviečiame kartu praleisti aktyvų ir įdomų savaitgalį poilsiavietėje „Jurtų kaimas“ (Panūdžių kaimas, Kelmės rajonas). Egzotiškosios jurtos, gamta, grynas oras, seminarai, užsiėmimai, sportinės veiklos, gerų draugų kompanija, laužas ir dainos – viskas ko reikia puikiam savaitgaliui.

Pasirūpinsime jūsų nakvyne 5 arba 7 vietų jurtose, taip pat pasirūpinsime jūsų pilnu skrandžiu pietų ir kitos dienos pusryčių metu. Sąskrydžio programa, kuria dalinsimės kiek vėliau, neleis jums nuobodžiauti ir turėsite galimybę rinktis jums patinkančias veiklas.

Padrąsinkite savo kurso draugus, kitus pažįstamus Šiaulių universiteto absolventus, kaimynus alumnus, šeimos narius ir kartu atvykite į Alumnų sąskrydį! Registruotis galite jau dabar >> REGISTRACIJA

Daugiau informacijos ČIA

Sekite naujienas sualumnai.lt ir ŠU Alumnai Facebook puslapiuose.
Kilo klausimų? Kreipkitės: info@sualumnai.lt