Šiaulių universiteto alumnai susibūrė trečiajame sąskrydyje!

Šių metų rugsėjo 15–16 dienomis vyko jau tradicija tapęs Šiaulių universiteto alumnų sąskrydis, sukvietęs Šiaulių universiteto absolventus iš visos Lietuvos. Gražų rudens savaitgalį alumnai aktyviai ir turiningai praleido Kelmės rajone esančioje poilsiavietėje „Vėžežeris“. Renginio metu absolventai dalyvavo mokymuose, varžėsi sportinėse rungtyse, realizavo savo menines fantazijas kūrybinėse dirbtuvėse. Pasiektas ir rekordas – sąskrydyje vykusio  aukciono metu buvo surinkta rekordinė suma metų studento stipendijos fondui – net 300 eurų.

Mokymai apie reputacijos formavimą „Facebook“ platformoje

Po oficialaus renginio atidarymo, kur sveikinimo kalbas sakė Šiaulių universiteto rektorius Donatas Jurgaitis ir alumnų asociacijos prezidentė Gabrielė Petkuvienė, dalyviai turėjo galimybę pasiklausyti, o kartu ir padiskutuoti su komunikacijos agentūros „Opinio“ vadovu Arūnu Armaliu, kuris vedė paskaitą apie „Reputacijos formavimą socialiniuose tinkluose“. Lektorius pristatė ne tik efektyvios komunikacijos principus, iliustruodamas juos pavyzdžiais, bet ir į savo paskaitą įtraukė sąskrydžio dalyvius – analizavo jų socialinio tinklapio „Facebook“ asmenines paskyras, pakomentuodamas jų komunikuojamą informaciją ir jos reikšmę.

Alumnų sąskrydis – laikas su šeima, gera nuotaika, kūrybiniai ir sportiniai užsiėmimai

Sąskrydžio programos veiklų įvairovė leido kiekvienam alumnui ir jų šeimos nariui rasti patinkančią ir dominančią veiklą. Veikė įvairios kūrybinės dirbtuvės: visi norintys galėjo pasigaminti papuošalus, aksesuarus iš Šiaulių universiteto Botanikos sodo augalų ar atsipalaiduoti  pasineriant į magišką sapnų gaudyklių kūrimo procesą. Mažieji sąskrydžio dalyviai buvo pakviesti tapyti ant akmenukų, pūsti gigantiškus muilo burbulus ar pašokinėti ant poilsiavietėje esančio batuto.

Energingą savigynos treniruotę vedė Šiaulių universiteto alumnas, Šiaulių karatė klubo „TORI“ treneris Andrius Macijauskas. Treneris pademonstravo įmantrius savigynos būdus, kuriuos vėliau išbandė ir sąskrydžio dalyviai. Iškart po užsiėmimo alumnai buvo pakviesti į tinklinio aikštelę, kur prasidėjo tinklinio turnyras. Žaidėjai varžėsi dėl pereinamosios taurės, kurios laimėti nesukliudė net ir rudeninė liūtis.

Vienas iš pagrindinių sąskrydžio tikslų – alumnų stipendija studentams

Viena iš veiklos krypčių, kuri puoselėjama Šiaulių universiteto alumnų – aktyvių, perspektyvių, geranoriškų studentų skatinimas ir įvertinimas. Siekiant tai įgyvendinti, sąskrydžio metu buvo vykdomas tradicinis aukcionas, kurio metu dalyviai galėjo įsigyti įvairių daiktų, susijusių su Šiaulių universitetu. Viskas dėl kilnaus tikslo – surinkti pinigai atiteks metų studento stipendijos fondui. Šiais metais surinkta rekordinė suma – 300 eurų! Praėjusiais metais 200 eurų stipendija džiaugėsi kineziterapijos studijų programos studentė Gabrielė Pociūtė.

Vis didėjantis sąskrydžio dalyvių skaičius rodo, kad tokio renginio Šiaulių universiteto alumnams reikia, todėl tikimąsi jau žinomus ir naujus alumnų veidus sutikti ir kitais metais sąskrydyje!

ŠU alumnų asociacijos inf.
D. Petkaus nuotr.