Šiaulių universiteto alumnų sąskrydis 2017

Kviečiame visus Šiaulių universiteto absolventus prisiminti studijų laikus ir kartu su kurso draugais, kitais absolventais prasidedančio rudens savaitgalį praleisti nuotaikingai, įdomiai ir prasmingai!

Sąskrydžio vieta – Virvytės stovyklavietė, įsikūrusi nuostabiame gamtos prieglobstyje – Ventos ir Virvytės upių santakoje (stovyklos adresas: Mažeikių r., Užventės k., Virvytės g. 31).

Pasirūpinsime kiekvienu sąskrydžio dalyviu! Nakvynė stovykloje, maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė), mokymai, kūrybiniai užsiėmimai, aktyvios sportinės veiklos, pirtis, linksma vakaronė su gyva muzika ir dar daugiau – visa tai skirta jūsų, mielieji absolventai, prasmingam savaitgaliui nuotaikingoje kompanijoje.

Beje, išskirtinė dovana-naujovė laukia Šiaulių universiteto alumnų asociacijos narių. Susimokėję 10 eurų narystės mokestį galės ne tik nemokamai dalyvauti stovykloje, bet ir gaus asmeninę alumno naudų kortelė!

Dalinkitės šia naujiena su kurso draugais ir kitais pažįstamais Šiaulių universiteto absolventais, registruokitės ir rugsėjo 16 d. kartu atvykite į alumnų sąskrydį! Skanausime gardžius pietus, vakarienei ant laužo virsime sočią šiupininę. Tiesa, savo poreikiams nepamirškite iškylos krepšio su norimais užkandžiais ir gėrimais. O jeigu mėgstate muzikuoti, būtinai su savimi pasiimkite mylimą muzikos instrumentą – jis pravers jaukiam pasisėdėjimui prie laužo! Labai Jūsų lauksime ir su atžalomis (vaikams iki 18 m. dalyvavimas sąskrydyje nemokamas).

Susipažinkite su preliminaria sąskrydžio programa: Saskrydis_2017_darbotvarkė_preliminari_atnaujinta.

Patikslintą detalią informaciją pateiksime tik į renginį užsiregistravusiems dalyviams.

REGISTRACIJA

Šiaulių universiteto alumnų asociacijos nariai,

Jums dalyvavimas NEMOKAMAS! (tikraisiais asociacijos nariais tampa Šiaulių universiteto absolventai, užsiregistravę http://sualumnai.lt/registracija/ ir sumokėję 10 Eur narystės mokestį laikotarpyje nuo š. m. sausio 1 d. iki rugsėjo 13 d. 17 val.).

Šiaulių universiteto absolventai, svečiai,

dalyvavimo sąskrydyje kaina suaugusiam – 15 Eur.

Vaikams iki 18 m. dalyvavimas sąskrydyje  nemokamas

Taigi, pirmiausia, jei dar nesi, tapk pilnaverčiu asociacijos nariu. Užpildyk anketą čia: http://sualumnai.lt/registracija/ ir susimokėk narystės mokestį (10 eurų).

Jau esi narys? Sveikiname, liko tik užsiregistruoti į sąskrydį!

Registracija iki rugsėjo 13 d. 17 val. vyksta ČIA!

Informacija apie apmokėjimą

Mokestį atlikite pavedimu pagal nurodytas sąlygas:

  • Šiaulių universiteto alumnų asociacija LT047300010150701609,
  • įmokos pavadinime nurodydami:
  1. „Narystės mokestis už 2017 m.“ – jei esate Šiaulių universiteto absolventas ir norite tapti tikruoju organizacijos nariu (tuomet dalyvavimas sąskrydyje jums nieko nekainuoja ir dar gausite ŠU alumnų naudų kortelę);

Suma: 10 Eur.

                      arba

  1. „Sąskrydžio dalyvio mokestis už Vardenį Pavardenį“ – jei esate Šiaulių universiteto absolventas (nepanoręs tapti tikruoju asociacijos nariu) arba svečias.

Suma: 15 Eur.

  • Pavedimus atlikti galite iki šių metų rugsėjo 13 d. 17 val.

Primename, sąskrydžio dalyvių pasitikimas stovyklavietėje rugsėjo 16 d. nuo 11 val.

Jau 12 val. su puikia nuotaika nersime į turiningą sąskrydžio programą!