Skrydis oro balionu – vienam 21–osios Šiaulių universiteto absolventų laidos laimingajam

Birželio 26 d. Šiaulių arenoje iškilmingai įteikti diplomai 21–osios Šiaulių universiteto laidos absolventams. Bakalauro ir magistro studijas Šiaulių universitete šiemet baigė 696 absolventai, 33 iš jų – su pagyrimu. Taip pat studijas Šiaulių universitete šiemet baigė 20 užsienio piliečių iš Indijos, Šri Lankos, Turkijos, Ukrainos. Pasveikintas ir jubiliejinis diplomantas, kuriam buvo įteiktas 66 000–asis diplomas nuo aukštosios mokyklos Šiauliuose įkūrimo pradžios. Jis buvo įteiktas matematikos magistrantūros studijų programos absolventei Dovilei Gaučytei.

Diplomantus sveikino Šiaulių universiteto rektorius, prorektoriai, Senato nariai, Lietuvos respublikos Seimo nariai, socialiniai partneriai ir svečiai. Prie sveikinimų prisidėjo Šiaulių universiteto alumnų asociacija, kuri vienam iš absolventų įteikė prizą – skrydį oro balionu. Visi absolventai, kuriems tą dieną buvo įteikiami diplomai, turėjo galimybę pretenduoti į prizo laimėjimą, tapdami ŠU Alumnų asociacijos nariu. Iš viso užsiregistravo daugiau nei 160 naujų narių, kurie ir dalyvavo burtų traukime.

Šių metų prizas atiteko specialiosios pedagogikos absolventei Dovilei Čoj. Dovilė sako, kad laimėti skrydžio oro balionu visai nesitikėjo: Pradžioje nesupratau kas įvyko, vėliau, žinoma, labai apsidžiaugiau. Eidama atsiimti laimėto prizo, visa drebėjau, negalėjau patikėti tuo kas vyksta“. Paklausta ar dažnai išbando sėkmę loterijose, Dovilė sako, kad matyti besidžiaugiančius žmones jai visada smagu, tačiau pati jose retai dalyvauja. Dabartiniams studentams absolventė linki ne tik stropiai mokytis, bet ir atrasti laiko studentiškam laisvalaikiui.

Už įsteigtą dovaną šiais metais Šiaulių universiteto Alumnų asociacija dėkoja smuklės „Žarija“ (kavinė įsikūrusi kelyje Panevėžys–Šiauliai,Velžiai, Radviliškio raj.) vadovui Vidmantui Mikučiui.

 Nuotraukos Tomo Andrijausko