„Tobulėjimo ir atradimų savaitė“ sugrįžta

Ko gero, retas kuris drįstų ginčytis, kad ruduo – slogus metas, kai norisi tik šiltai sėdėti, susisukus į pledą, ir gurkšnoti karštą arbatą. Kad rudens dargana ir vis dažniau apninkantis tingulys mūsų neužvaldytų, Šiaulių universiteto alumnai ragina visuomenę rudens vakarus leisti prasmingai – tobulėti ir ieškoti saviraiškos būdų.

Jau antrus metus iš eilės lapkričio mėnesį Šiaulių universiteto alumnų asociacija kviečia dalyvauti nemokamų viešų paskaitų cikle „Tobulėjimo ir atradimų savaitė“! Net 5 dienas iš eilės 10 profesionalių lektorių dalinsis savo žiniomis, įžvalgomis ir patirtimi įvairiausiomis temomis.

Asmeninį tobulėjimą skatinantys lektoriai seminarus ves lapkričio 13–17 dienomis Šiaulių universiteto bibliotekoje (Vytauto g. 84). Kiekvieną dieną patogiu po darbo laiku galėsite apsilankyti net dviejose paskaitose: pirmadienį–ketvirtadienį 17.00–18.25 val. ir 18.35–20.00 val., penktadienį 17.00–18.00 val. ir 18.10–19.35 val.

„Tobulėjimo ir atradimų savaitė“ – atviras ir nemokamas renginys, į kurį kviečiami visi, norintys praplėsti savo pasaulėžiūrą, ištroškę žinių bei ieškantys įkvėpimo. Seminarų klausytojai taip pat turės galimybę gauti Šiaulių universiteto alumnų asociacijos išduodamus pažymėjimus, liudijančius pasirinktų mokymų išklausymą. Pedagogo kvalifikaciją turintiems klausytojams Šiaulių universiteto Tęstinių studijų institutas išduos akredituotos įstaigos pažymėjimus.

Gražia ir prasminga tradicija tampantis renginys pirmą kartą buvo suorganizuotas 2016 m. ir sulaukė itin didelio pasisekimo – paskaitų savaitė subūrė daugiau nei 500 motyvuotų lankytojų, dalyvavo ne tik Šiaulių universiteto bendruomenė, šiauliečiai, bet ir miesto svečiai. Stipri dalyvių motyvacija bei jų aktyvumas paskatino šią savaitę paversti kasmetiniu renginiu.

Susiplanuokite ir ateikite pasisemti motyvacijos ir žinių iš profesionalių lektorių. Kas žino – galbūt išgirsti žodžiai paskatins ir Jus ryžtingiau siekti savo tikslų arba įkvėps naujoms veikloms.

Renginio programa: Tobulėjimo ir atradimų savaitė 2017

Registracijos forma: https://goo.gl/forms/QKgrUsZlCCopo5K73

Sekite mūsų naujienas Facebook puslapyje!

Kilo klausimų? Kreipkitės: info@sualumnai.lt; tel. 862595518.