Viešų paskaitų ciklas „Ateik. Išgirsk. Tobulėk.“

Nors už lango dar baltuoja sniegas, Šiaulių universiteto alumnų asociacija jau pasiruošusi pavasariui. O pavasarį, kaip visada, alumnai pasitinka ieškodami įkvėpimo, naujų žinių ir įdėjų.

Kovo 19–22 dienomis Šiaulių universiteto alumnų asociacija kviečia Jus dalyvauti nemokamų viešų paskaitų cikle „Ateik. Išgirsk. Tobulėk“. Keturis vakarus iš eilės savo žiniomis apie kūrybingumo ugdymą, paskolas ir investicijas, gyvenimo prasmės ir pašaukimo paieškas bei efektyvų laiko planavimą dalinsis keturi profesionalūs savo srities specialistai.

 

SVARBIAUSIA INFORMACIJA:

Vieta: Šiaulių universiteto bilbioteka (Vytauto g. 84)

Laikas: Kovo 19–22 d. 17.30–19.00 val.

Pažymėjimai:

  • Pedagogo kvalifikaciją turintys dalyviai turi galimybę užsisakyti Šiaulių universiteto Tęstinių ir nuotolinių studijų instituto išduodamus kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus, kurie bus išsiųsti į darbovietes.
  • Visi kiti dalyviai gali užsisakyti Šiaulių universiteto alumnų asociacijos išduodamus pažymėjimus, kurie bus išsiųsti registracijos metu nurodytais el. paštais.
  • SVARBU! Jeigu norite gauti pažymėjimą, būtina tiksliai nurodyti asmens duomenis ir darbovietę bei pasirašyti registracijoje prieš paskaitą. Pažymėjimai bus išsiųsti per kelias savaites nuo paskaitų ciklo pabaigos.

Registracija: https://goo.gl/forms/Y1x1RaB4lkEtrzc13

Registruokitės iš anksto – taip padėsite užtikrinti sklandų viešų paskaitų organizavimą.

Renginys nemokamas!

Sekite renginio naujienas Facebook puslapyje!