Laisvės gynėjų dienos išvakarės

Laisvės gynėjų dienos išvakarės

Data: 2019 m. sausio 12 d.
Laikas:  16.00 val.
Vieta: Kamerinė salė „Polifonija”(Aušros al. 15, Šiauliai).

Sausio 12 d. 16 val. Kamerinėje salėje “Polifonija” vyks sausio 13-osios, Laisvės gynėjų dienos išvakarių minėjimo koncertas.
Laisvė – pirmasis ir tikrasis žmogaus ir visos tautos laimės ir gerovės šaltinis. Daugelis karų, nesutarimų, ginčų kildavo ir tebekyla būtent dėl noro apriboti ar visiškai panaikinti laisvę. Netekti laisvės – netekti galimybės augti ir tobulėti.
Lietuvių tautos laisvė išpirkta tauriausių Lietuvos žemės vaikų gyvybėmis. Mes šiandien lenkiame prieš juos galvas ir, gėrėdamiesi jų žygiais, visam pasauliui skelbiame: niekada nebevergausime ir visomis jėgomis ginsime Tėvynės laisvę.
Tikrąjį lietuvių tautos ryžtą ir pasiaukojimą parodė 1991 m. Sausio 13-osios įvykiai. Jie pareikalavo nemažai aukų: apie 700 žmonių buvo sužeisti, 14 žuvo.
Kviečiame visus neabejingus į nemokamą koncertą, kuriame uždegsime žvakeles ir pasinersime į muzikos gelmes. Neliūdėsime, bet švęsime tai, jog šiandien, Lietuvos didvyrių dėka, esame laisvi.
Koncertinę programą dovanoja Šiaulių valstybinis kamerinis choras “Polifonija” (meno vadovas ir vyr. dirigentas Tomas Ambrozaitis).
Dirigentė Inga Mikienė.
Programoje girdėsite M. K. Čiurlionio, J. Naujalio, R. Skabeikaitės, J. Kačinsko ir kt. kompozitorių kūrybą.