Įteikti diplomai pirmosios VU Šiaulių akademijos laidos absolventams

Vasario 10 d. Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos (VU ŠA) bendruomenei istorinė diena – išleista 1-oji absolventų laidą ir 71-oji laidą nuo Šiaulių aukštosios mokyklos įkūrimo.

Nuotoliniu būdu buvo įteikti 59 bakalauro ir 71 magistro diplomai, taip pat 42 studijų pažymėjimai profesinių studijų studentams ir 64 studijų pažymėjimai dalinių bei neformaliųjų studijų klausytojams.

Pirmuosius VUŠA absolventus pasveikino alumnų asociacijos prezidentė Ieva Grinienė.

„Diplomų įteikimo proga linkime laisvės ir drąsos priimant ateities sprendimus ir ryžto juos įgyvendinti. Sveikiname ir didžiuojamės Jumis!

Kaip vienijome Šiaulių pedagoginio instituto, Šiaulių universiteto alumnus, taip siekiame vienyti ir Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos absolventus. Šiemet organizuoti renginiai internetu parodė, kad esame įdomūs ne tik Šiauliuose, bet ir visoje Lietuvoje bei lietuviams užsienyje.

Tikime, kad tarp Jūsų yra tokių žmonių, kurie buvo aktyvūs studijų laikotarpiu bei nori pratęsti savo veiklas, tad kviečiame tapti mūsų dalimi,“ – absolventus sveikino alumnų asociacijos prezidentė.

Dar kartą sveikiname absolventus ir kviečiame registruotis internetinėje svetainėje https://sualumnai.lt/registracija

Primename, jog nuo šių metų sausio 1 d. Šiaulių universitetas tapo vieno seniausių Europoje ir didžiausio Lietuvoje Vilniaus universiteto dalimi – Šiaulių akademija.