Jau penktus metus šiauliečius kviečia „Tobulėjimo ir atradimų savaitė 2020“

Kitą savaitę, gruodžio 711 dienomis, visus suburs Šiaulių universiteto alumnų asociacijos organizuojamas paskaitų ciklas „Tobulėjimo ir atradimų savaitė 2020“. Tai atviras ir nemokamas renginys, į kurį kviečiami visi norintys praplėsti savo pasaulėžiūrą, ištroškę žinių, ieškantys įkvėpimo bei siekiantys visapusiško tobulėjimo.

Dėl šalyje paskelbto karantino, jau tradicija tapęs Šiaulių universiteto alumnų asociacijos renginys perkeliamas į virtualią erdvę. Pranešimai bus transliuojami Šiaulių universiteto allumnų asociacijos paskyroje socialiniame tinklalapyje „Facebook“: https://www.facebook.com/SiauliuUniversitetoAlumni

Visą savaitę vykstantis mokymų ciklas apims įvairias temas. Įkvėpimo, motyvacijos ir skirtingų patirčių bus galima pasisemti klausantis pranešimų apie verslo kūrimą, sporto svarbą gyvenime, komunikaciją, meną, ugdymą ir kūrybiškumą.

Seminarų klausytojai taip pat turės galimybę gauti Šiaulių universiteto alumnų asociacijos išduodamus pažymėjimus, liudijančius pasirinktų mokymų išklausymą. Pažymėjimus už dalyvavimą paskatose gaus tik iš anksto užsiregistravę dalyviai.

REGISTRACIJA: http://bitly.ws/aGS2

Kviečiame dalyvauti šiose paskaitose:

Gruodžio 7 d., 19.00–20.30 val. „Vertybės ir kūrybiniai sprendimai lietuviškame versle“

Apie savo patirtį kalbės Rūta Merkytė – medicinos gydytoja, sertifikuota kosmetikos formulavimo specialistė, prekinio ženklo Manilla įkūrėja.

Gruodžio 8 d., 19.0020.30 val. „ Gyvenimo čempionas: likimas tave ar tu likimą?“

Gyvenimo istorija dalinsis Jordanas Poškaitis – kovos menų ir saviugdos treneris, Lietuvos dziudo, sambo imtynių, bushido, shidokan karate Lietuvos čempionas, Europos ir pasaulio čempionatų nugalėtojas.

Gruodžio 9 d., 19.0020.30 val. „Beieškant pergalių komunikacijos strategijoje:„Žalgirio“ sėkmės istorija.“

Apie darbą, kuriame daug pergalių, kalbės Akvilė Dagilytė – Kauno „Žalgirio“ komunikacijos direktorė, 2020 m. buvo išrinkta kaip viena iš TOP 10 stipriausių marketingo vadovų Lietuvoje.

Gruodžio 10 d., 19.00–20.30 val. „Nelauk pritarimo: savianalizė ir kritiškas požiūris į save.

Apie išskirtinį menininko gyvenimą pasakos Kazimieras Likša dainų muzikos ir tekstų autorius bei atlikėjas.

Gruodžio 11 d., 19.0020.30 val. „Ar galima ugdyti asmenybę neugdant kūrybiškumo?“

Išskirtinė pamoka pedagogams ir ne tik, kurioje patirtimi dalinsis Vaidas Bacys – Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos direktorius.

„Tobulėjimo ir atradimų savaitė“ pirmą kartą buvo suorganizuota 2016 m. ir sulaukė nemažo susidomėjimo – renginys subūrė daugiau nei 500 motyvuotų lankytojų. Dalyvavo ne tik Šiaulių universiteto bendruomenės nariai, šiauliečiai, bet ir miesto svečiai. Džiaugiamės, kad kiekvienais metais renginys pritraukia dar gausesnį būrį motyvuotų ir gerai nusiteikusių dalyvių.

Jaukiai įsitaisykite namuose ir pasiruoškite neeilinėms istorijoms. Galbūt išgirsti žodžiai paskatins Jus ryžtingiau siekti savo tikslų arba įkvėps naujoms veikloms.