Ketvirtasis Šiaulių universiteto alumnų sąskrydis

Rugsėjo 21–22 dienomis Kelmės rajone buvo surengtas jau tradicija tapęs Šiaulių universiteto alumnų sąskrydis, sukvietęs Šiaulių universiteto absolventus iš įvairių Lietuvos kampelių.

Vėsų, bet saulėtą rudens savaitgalį alumnai aktyviai ir turiningai praleido prie Medinio ežero esančioje poilsiavietėje ,,Jurtos“. Renginio metu absolventai dalyvavo mokymuose, sportiniuose užsiėmimuose, muzikiniame protmūšyje, mezgė kontaktus ir naujas pažintis.

Kaip ir kasmet, viena iš pagrindinių sąskrydžio iniciatyvų – surinkti lėšų „Metų studento“ stipendijai. Specialaus aukciono metu surinkta rekordinė suma – 324 Eur. Šių metų stipendininkas paaiškės Šiaulių universiteto Metų nominacijų vakaro metu, kuris vyks gruodžio pabaigoje.

Po renginio atidarymo ir dalyvių susipažinimo vyko juoko jogos užsiėmimas, kurį vedė Ingrida Kazragytė. Profesionali instruktorė paaiškino ne tik jogos svarbą, bet ir naudą žmogaus organizmui. Juoko jogos esmė – sąmoningumu grįstas teigiamos emocjos sukūrimas sekant savo kvėpavimą.

Dar daugiau geros nuotakos  įnešė kito užsiėmimo moderatorius Arnoldas Monkus. Šis Šiaulių universitete kūno kultūros studijų programą baigęs fizinio rengimo treneris ir treniruočių projekto „Prakaituotės“ įkūrėjas skatino alumnus įsitraukti į diskusiją apie fizinio aktyvumo sampratą. Trumpos treniruotės metu netrūko juoko, šypsenų ir gerų emocijų. Pailsėję ir atsigaivinę, stovyklautojai susirengė žaisti jau kasmetine tradicija tapusį tinklinį. Smagias varžybas stebėję ir žaidėjus palaikę žiūrovai negailėjo aplodismentų bei skatinančių šūksnių žaidėjams. 

Sąskrydžio metu dalyviai mokėsi daryti sapnų gaudykles. Daugelis suprato, kad sapnų gaudyklė – ne tik jaukus ir originalus interjero akcentas. Renginio dalyviai pynė sapnų gaudykles ne tik sau, bet ir savo artimiesiems, draugams. Ši įtraukianti ir atpalaiduojanti veikla  išliks sąskrydžio dalyvių, o pačių sukurtas rankų darbo interjero akcentas primins puikiai Alumnų sąskrydyje praleistą laiką.

Šiaulių Alumnų asociacijos prezidentė Gabrielė Petkuvienė džiaugėsi, kad kasmet alumnų sąskrydis tampa vis populiaresniu. „Organizuojant tokio pobūdžio renginius visada norisi, kad prisijungtų kuo daugiau Šiaulių universitetą baigusių studentų. Įdomu išgirsti, kaip absolventai pradeda savo karjerą po studijų, kaip jiems viskas klostosi gyvenime. Sąskrydis jau ketvirtas ir labai džiugu, kad jo metu aukcione surenkama suma Geriausio metų studento stipendijai vis didėja. Smagu, kad Šiaulių universiteto alumnų sąskrydyje kasmet dalyvauja vis daugiau naujų absolventų, kurie susipažinę su mūsų veikla, įsitraukia į ją, tampa aktyviais asociacijos nariais“ – po renginio kalbėjo Šiaulių universiteto alumnų asociacijos prezidentė G. Petkuvienė.

Karjeros ir alumnų koordinatorė Jomantė Slavinskaitė
Richardo Šopos nuotr.