Magistrantui Tomui Martinaičiui – metų studento nominacija ir speciali ŠU alumnų stipendija

Gruodžio 18 d. tradiciškai paskelbti „Šiaulių universiteto metų geriausieji 2020“. Specialioje šventinėje laidoje „Šiaulių universiteto metų geriausieji 2020“ pristatyti daugiausiai akademinėje veikloje nusipelnę mokslininkai, dėstytojai, sportininkai, menininkai, universiteto darbuotojai bei studentai (šventinę laidą galite rasti čia: https://bit.ly/3nFe8hW).

Šiais metais nominacija „Geriausias studentas“ atiteko Regionų plėtros instituto viešojo valdymo studijų magistro studijų programos studentui Tomui Martinaičiui.

Jam, kaip ir kitiems nominantams, bus įteikta  menininko Martyno Gaubo sukurta statulėlė ir speciali Šiaulių universiteto alumnų asociacijos įsteigta vienkartinė 325 eurų stipendija. Šios jau tradicine tapusios stipendijos fondas renkamas Šiaulių universiteto alumnų sąskrydyje, kurio metu dalyviams siūloma įsigyti įvairių daiktų su universiteto atributika.

Šiaulių universiteto studentas – Tomas Martinaitis aktyvus tiek akademinėje, tiek ir visuomeninėje veikloje. Jo pažymių vidurkis rudens semestre – 9,4. Magistrantas dalyvauja ir savo tyrimų rezultatai, įžvalgomis dalijasi moksliniuose renginiuose – skaito mokslinius pranešimus konferencijose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. T. Martinaitis domisi Lietuvos vietos savivaldos sumanaus valdymo problematika, sėkmingai realizuoja studijų metu įgytas žinias praktiškai – dirba Akmenės rajono savivaldybės mero pavaduotoju.

Šiaulių universiteto alumnų asociacijos prezidentė Ieva Grinienė pasidžiaugė, prasminga asociacijos veikla: „Džiaugiuosi, kad nuo pat asociacijos įkūrimo kilo mintis įsteigti stipendiją Metų studentui. Taip buvę studentai palaiko esamus studentus. Juk padrąsinimas, paskatinimas ir pripažinimas reikalingas kiekvienam. Ypatingai smagu, kad šiais metais galiu pasveikinti kraštietį Tomą Martinaitį. Džiaugiuosi jo moksline veikla bei darbu Šiaulių regiono labui.“