Nuotolinėje „Tobulėjimo ir atradimų savaitėje 2020“ dalyvavo daugiau nei 16 tūkstančių klausytojų

Šiaulių universiteto alumnų asociacija jau penktus metus iš eilės pakvietė visuomenę tobulėti ir turiningai praleisti žiemos vakarus nemokamų viešų paskaitų cikle – „Tobulėjimo ir atradimų savaitė 2020“. Šiais metais asociacija kvietė į kitokį renginį – į 5 nuotolines paskaitas gruodžio 7–11 dienomis, tad kiekvienas dalyvis galėjo dalyvauti renginyje saugiai, niekur neišeinant iš savo namų. Tai buvo nemažas iššūkis ne vien lektoriams, bet ir alumnų asociacijos komandai, kurie renginį organizavo taip pat nuotoliniu būdu, prieš tai nė karto nepasimatę gyvai.

Paskaitų savaitė prasidėjo nuo kosmetikos prekinio ženklo „Manilla“ įkūrėjos, gydytojos Rūtos Merkytės paskaitos, kurioje verslininkė pasidalino įžvalgomis ir patirtimi, kaip jai sekėsi kurti nišinį verslą ir plėtoti veiklą. Rūta papasakojo apie iššūkius, su kuriais tenka susidurti turint verslą, kaip svarbu labai norėti ir tikslingai siekti savo tikslo. Apie motyvaciją, likimo išdaigas sporte ir gyvenime antroje paskaitoje papasakojo Jordanas Poškaitis – rytų kovos menų meistras, treneris įvairių Europos ir pasaulio čempionatų laimėtojas. Jordano istorijos ir patarimai motyvavo besiklausančius ir įkvėpė jaunuosius sportininkus. Trečiadienio vakaras buvo skirtas pakalbėti apie komunikaciją. „Žalgirio“ krepšinio komandos komunikacijos vadovė Akvilė Dagilytė pristatė vieno populiariausių Lietuvos krepšinio klubų darbo užkulisius, vidinę komunikaciją ir išskirtinė ryšį su savo auditorija – sirgaliais. Ketvirtadienio vakarą visuomenė buvo pakviesta pasiklausyti paskaitos apie meną, ryšį su savimi ir kritiką sau. Savo patirtimi dalijosi dainų atlikėjas ir kūrėjas Kazimieras Likša. Penktadienio tema buvo skirta ugdymui ir asmenybės tobulėjimui. Apie mokytojo ir mokinio ryšį, įmenant nesibaigiančią temą, ar laimingas mokytojas yra tada, kai ir jo mokinys laimingas, pasakojo Lukas Benevičius, švietimo konsultantas, bendruomeninio darželio ir mokyklos „Patirčių slėnis“ bendraįkūrėjas, VšĮ Mokymosi mokykla vadovas.

Šiaulių universiteto alumnų asociacija džiaugiasi ir didžiuojasi galėdama pranešti, kad nuotolinė „Tobulėjimo ir atradimų savaitė 2020“ sulaukė žymiai didesnio klausytojų dėmesio nei įprastai – iš viso per 5 dienas susirinko daugiau nei 16 tūkstančių klausytojų, siekiančių tobulėti ir pasisemti naujų žinių.

Renginio dalyviai turėjo galimybę užsisakyti Šiaulių universiteto alumnų asociacijos išduodamus pažymėjimus, liudijančius pasirinktų mokymų išklausymą. Šie pažymėjimai per artimiausias kelias savaites bus išsiųsti registracijos metu nurodytais elektroniniais paštais. Pedagogo kvalifikaciją turintys klausytojai gaus Šiaulių universiteto Tęstinių ir nuolatinių studijų instituto pažymėjimus, kurie dalyvius taip pat pasieks el. paštu.

Šis renginys nebūtų įvykęs be pagalbos. Pirmiausia asociacija dėkoja lektoriams, kurie sutiko pasidalyti savo patirtimi bei įžvalgomis ir suteikė nuostabią galimybę gauti žinių visiems jų siekiantiems. Už pagalbą organizuojant paskaitų ciklą asociacija dėkinga Šiaulių universiteto Tęstinių ir nuotolinių studijų institutui, taip pat – renginio partneriams: Šiaulių miesto savivaldybei, naujienų portalui „Etaplius“, kosmetikos prekiniam ženklui „Manilla“.

Šiaulių universiteto alumnų asociacija dėkoja prisidėjusiems prie renginio organizavimo ir kviečia visus, baigusius Šiaulių universitetą, prisijungti prie šaunios alumnų kompanijos!