Pirmą kartą Šiauliuose – diskusijų festivalis „Ką tu, Šiauliai?“

Pirmą kartą Šiauliuose – diskusijų festivalis „Ką tu, Šiauliai?“

Gegužės 25 d. Šiaulių universiteto alumnų asociacija kartu su Šiaulių universiteto botanikos sodu kviečia dalyvauti pirmą kartą rengiamame diskusijų festivalyje „Ką tu, Šiauliai?“ ir edukacijose „Odė pavasario džiaugsmui“. Renginys nuo 12 val. vyks Šiaulių universiteto botanikos sode.

„Ką tu, ką vakare?“ – frazė, kurią, turbūt, kiekvienas yra girdėjęs ir naudojęs draugų ar pažįstamų aplinkoje, tačiau Šiaulių universiteto alumnams tapo smalsu sužinoti atsakymą į šį klausimą miesto mastu. „KĄ TU, ŠIAULIAI?“ – tai pirmą kartą Šiauliuose organizuojamas diskusijų festivalis, kurio metu su pašnekovais diskutuosime apie tai, ką galima veikti Šiauliuose, kur realizuoti save, kaip sėkmingi žmonės yra ten, kur yra, ko laukti ateityje? Sportas, sveikata, menas, verslumas, mokslas, ateitis – temos, kurios gegužės 25 d. bus aptartos Šiaulių universiteto Botanikos sode!

Festivalis nemokamas, jame dalyvauti kviečiami visi šiauliečiai ir miesto svečiai. Šiaulių universiteto asociacijos noras – imtis iniciatyvų Šiauliuose, kurios būtų patrauklios tiek jaunimui, tiek suaugusiems, o tokie intelektualūs renginiai reprezentuotų Šiaulių miestą kaip tokį, kuriame gera gyventi, gera dirbti, kurti ir tobulėti.

Paraleliai diskusijų vyks įvairios veiklos: sportiniai užsiėmimai, edukacijos, Botanikos sodo veiklos, įvairūs užsiėmimai, susiję su ekologija, sveika gyvensena, tvaraus, atsakingo gyvenimo, zero waste tema ir pan.

Kartu vyks ir tradicinis Šiaulių universiteto botanikos sodo edukacijų renginys – „Odė pavasario džiaugsmui“.

Šiaulių universiteto alumnų asociacijos prezidentė Gabrielė Petkuvienė sako, jog idėja rengti diskusijų festivalį kilo organizuojant tokius renginius kaip „Tobulėjimo ir atradimų savaitė“, „Ateik, Išgirsk. Tobulėk.“. „Žmonės labai aktyviai dalyvavo juose, todėl su komanda pagalvojome, kad panašų renginį būtų įdomu suorganizuoti gamtoje ir, žinoma, šiltesniu metų laiku“, – komentuoja G. Petkuvienė.

Diskusijų festivalis Šiaulių universiteto botanikos sode prasidės 12 val. ir tęsis iki 20 val. Po diskusijų vyks grupės „Kieno Mishke Kankorezhiai“ koncertas.

Dalinamės festivalio PROGRAMA>>

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti renginio facebook puslapyje>>

Parengė alumnų koordinatorė Viktorija Raštutytė