Šiaulių universiteto absolventai buriasi į asociaciją

dii 23Šiaulių universiteto absolventai nusprendė įkurti studijas baigusius studentus vienijančią organizaciją, kuri siektų plėtoti Šiaulių universiteto ir absolventų bendradarbiavimą, gilinti alumnų tarpusavio ryšius ir dalytis asmeniniais kontaktais. Tad organizacija laukia tiek baigusių Šiaulių universitetą, tiek Šiaulių pedagoginį institutą ar tiesiog norinčių tapti Šiaulių universiteto alumnų bendruomenės nariu.

Kaip „Šiaulių naujienoms“ sakė alumnų koordinatorė Sonata Tenytė, idėja suburti Šiaulių universiteto absolventus brandinta labai seniai ir dabar ji tapo realybe.

„Idėjos iniciatoriai yra patys absolventai, grupelė žmonių, kurie nori veikti. Kadangi absolventai su universitetu bendradarbiauja dažnai, nusprendėme sukurti tam tikrą bazę, kad būtų galima lengviau bendrauti ir bendradarbiauti. Galų gale ir informacija, susijusi su studijų baigimu, yra naudinga statistikai“, – sako S. Tenytė.

Pasak jos, pavieniai susibūrimai universiteto fakultetuose yra, bet įžiebta veiklos ir idėjų ugnelė kažką nuveikti netrukus prislopsta. Asociacija padės suaktyvinti ir tęsti procesus. Kaip asociacija veiktų praktikoje – alumnų koordinatorė išvardijo daugybę pozicijų.

Tai gali būti ir mokymai, įvairios pažintinės veiklos, kurių dėka alumnai įsilietų į universiteto gyvenimą, asociacija būtų naudinga ieškantiems verslo kontaktų, karjeros perspektyvų, asmeninio ir profesinio tobulėjimo renginių ir pan.

Autorius Ramunė DAMBRAUSKAITĖ