Šiaulių universiteto alumnų asociacijos konferencijoje išrinkta nauja komanda

Birželio 19 d. (šeštadienį) Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos Botanikos sode įvyko Šiaulių universiteto alumnų asociacijos eilinė konferencija. Joje alumnų asociacijos nariai rinko naujos sudėties Valdybą ir Kontrolės komitetą. Renginyje buvo pristatyta metinė veiklos ataskaita ir diskutuota dėl tolimesnio asociacijos pavadinimo, įvairių veiklos krypčių ateityje.

Asociacijos prezidentė Ieva Grinienė, pristačiusi praėjusių metų veiklos ataskaitą, pasidžiaugė, kad net ir pandemijos metais organizacijai pavyko daugelį veiklų sėkmingai organizuoti nuotoliniu būdu. Mokymų ciklas „Tobulėjimo ir atradimų savaitė” ataskaitiniais metais vykęs nuotoliniu būdu (mokymus transliuojant socialiniuose tinkluose) pasiekė pačią didžiausią klausytojų auditoriją per visą organizacijos veiklos laikotarpį. Iš viso penkių skirtingų mokymų klausėsi daugiau nei 17 tūkst. dalyvių iš visos Lietuvos. Praėjusiais metais taip pat tradiciškai įteikta alumnų stipendija „Metų studentui“, organizuotas alumnų sąskrydis.

Šiaulių universitetui tapus Vilniaus universiteto Šiaulių akademija konferencijos dalyviai aktyviai diskutavo ir dėl organizacijos pavadinimo keitimo. Nuspręsta neskubėti keisti organizacijos pavadinimo ir geriau atlikti apklausą apklausiant visus organizacijos narius ir tik tada priimti sprendimą.

Susirinkusieji į konferenciją išrinko atstovus į pagrindines organizacijos valdymo pozicijas. Valdybos nariais išrinkti: Rita Montvilienė (Šiaulių miesto savivaldybės Projektų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė), Kristina Vaitkuvienė (UAB VILMERS minkštų baldų siuvinių konstruktorė), Arvydas Vaičiulis, Lina Bivainienė (Vilniaus universiteto ir Vilniaus kolegijos dėstytoja), Aurimas Jurkaitis (UAB „Jupojos technika“ Pardavimų vadovas), Gabrielė Petkuvienė (Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė).

Šiaulių universiteto deleguotas asmuo asociacijoje – Šiaulių universiteto Regionų plėtros instituto direktorė Lina Garšvienė. Studentų atstovu asociacijoje tapo Šiaulių universiteto studentų atstovybės prezidentas Paulius Ladukas.

Kontrolės komiteto nariais tapo trys asociacijos nariai: Modestas Grigaliūnas (Komunikacijos ir rinkodaros specialistas), Marius Stakutis (UAB „Giedmena“ vadybininkas), Vilma Songailė (Baldų dizainerė ir dovanų gamybos studijos „Giftstree-dovanų medis“ vadovė).

Konferencijos metu padėkota buvusiai Valdybai, Kontrolės komitetui bei visiems organizacijos nariams. ŠUAA ir toliau atliks savo misiją, vystys intelektualias idėjas ir stiprins absolventų bendruomenę.