Šiaulių universiteto alumnų sąskrydis: neeilinė konferencija ir rekordinė stipendija

Rugsėjo 18–19 dienomis poilsiavietėje „Vėžežeris“ (Kelmės r.) surengtas jau šeštasis tradicinis Šiaulių universiteto alumnų sąskrydis, sukviečiantis Šiaulių universiteto absolventus bei jų šeimos narius aktyviai praleisti laiką, sportuoti, užmegzti naujas pažintis, susitikti su studijų draugais, diskutuoti asociacijai aktualiais klausimais.

Vos atidariusi sąskrydį Šiaulių alumnų asociacijos prezidentė Ieva Grinienė pakvietė į neeilinę alumnų asociacijos konferenciją-diskusiją „Alumnai šiandien ir rytoj“. Konferencijos pradžioje prezidentė pristatė Šiaulių universiteto alumnų asociacijos apklausos dėl asociacijos pavadinimo rezultatus ir pabrėžė, kad net 60 proc. apklausos dalyvių pasisako už asociacijos pavadinimo keitimą. Vėliau vyko diskusija, kurioje sąskrydžio dalyviai išsakė savo nuomonę, o asociacijos valdybos nariai pasidalino diskusijos su Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos direktore detalėmis, bendradarbiavimo su Vilniaus universiteto alumnais perspektyvomis. Diskusijos pabaigoje visi sąskrydžio dalyviai vienbalsiai sutiko su asociacijos pavadinimo keitimu, tad valdybai beliko pritarti šiam sprendimui. Nors diskusijos pradžioje buvo kelti keli pavadinimo variantai, visgi prieita vieninga nuomonė – asociacija turi vadintis Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos alumnų asociacija.

Po konferencijos stovyklautojai surengė tinklinio turnyrą pereinamajai asociacijos taurei laimėti. Kaip ir kasmet turnyre netrūko geros nuotaikos, azarto, kovinės dvasios ir žiūrovų palaikymo. Šių metų nugalėtojais tapo Aurimas Jurkaitis, Ąžuolas Sidaras ir Vidmantas Butvydas.

Kol vieni atkakliai kovojo dėl kamuolio, kiti virė tradicinę Alumnų šiupininę. O po sočios vakarienės visų laukė vienas pagrindinių sąskrydžio akcentų – aukcionas, kurio metu surenkami pinigai skiriami perspektyvių, aktyvių ir aukštų akademinių rezultatų siekiančių studentų motyvavimui, skatinimui ir palaikymui. Šiais metais Šiaulių universiteto alumnų asociacijos inicijuotam studentų stipendijos fondui surinkta rekordinė 900 eurų suma. Asociacijos prezidentė Ieva Grinienė džiaugėsi tokiu aukciono dalyvių dosnumu. „Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad sąskrydžio dalyviai supranta šios kilnios misijos naudą ir kasmet yra pasiruošę paskatinti studentus siekti akademinių aukštumų bei garsinti Alma Mater vardą. Juk bendradarbiauti su universitetu ir jį garsinti ir yra mūsų tikslas“ – sakė ji.

Vakaro programą papildė protmūšis „Proto mankšta“, kurį organizavo ir moderavo alumnai Valentas Lukšas ir Inga Lukšaitė – Samaitienė. Po atkaklios kovos taškas į tašką pergalę išplėšė Ieva Grinienė, Marius Stakutis, Aurimas Jurkaitis, Vidmantas Butvydas ir Giedrius Vaitkus.

Renginio organizatoriai reiškia nuoširdžią padėką už pagalbą visiems prisidėjusiems prie renginio organizavimo ir, žinoma, visiems sąskrydžio dalyviams! Iki susitikimo kitais 2022 metais!!