ŠU alumnai kviečia prisidėti prie veiklų realizavimo

ŠU alumnai kviečia prisidėti prie veiklų realizavimo

Nuo asociacijos įkūrimo 2016 metais Šiaulių universiteto alumnų asociacija subūrė daugiau nei 1000 šios aukštosios mokyklos absolventų, skatino idėją palaikyti tvirtus narių tarpusavio ryšius ir jų ryšius su Šiaulių universitetu, puoselėjo tobulėjimo visą gyvenimą idėją, bei siekė užtikrinti sąlygas visiems dalyvauti ŠU alumnų organizuojamose veiklose.

Per trejus veiklos metus ŠU alumnai tapo žinomi savo organizuojamais renginiais, kurių laukia ne tik universiteto bendruomenė, bet ir Šiaulių miesto gyventojai bei svečiai. Nuo 2016 metų alumnai kviečia visus į pavasarinių paskaitų sesiją „Ateik. Išgirsk. Tobulėk“, o rudenio vakarus ragina praleisti prasmingai ir pasiklausyti lektorių kalbančių įvairiausiomis temomis „Tobulėjimo ir atradimų savaitės“ paskaitose. Per trejus metus suorganizuotos 44 įvairiausios tematikos nemokamos paskaitos, kurias savanoriškai skaitė 41 lektorius, 100 valandų naudingos informacijos, o norinčiuosius tobulėti ir dalyvauti paskaitose skaičiuojame tūkstančiais!

Siekiame bendruomeniškumo, tad vasarą ŠU alumnus iš visos Lietuvos kviečiame dalyvauti sąskrydyje, kurio metu giliname savo žinias paskaitose, edukacijose, sportiniuose, komandiniuose užsiėmimuose. Sąskrydžio metu siekiame ir kilnaus tikslo – papildyti „Metų studento“ stipendijos fondą. Aukciono metu surinktos lėšos atitenka labiausiai nusipelniusiam Šiaulių universiteto studentui.

Alumnai, siekdami padrąsinti ir skatinti studentų tobulėjimą, ne tik įteikia stipendiją „Metų studentui“, bet ir diplomų įteikimo šventės metu pasveikina baigiančiuosius įvairiausiais prizais.

Mes džiaugiamės, kad galime sudaryti Jums, mieli moksleiviai, studentai, absolventai ir visi šiauliečiai, galimybę tobulėti, plėsti žinias ir kaupti įvairią patirtį. Jei matote prasme mūsų veikloje, norite ir toliau plėsti savo akiratį, susipažinti su naujais žmonėmis ir įdomiai praleisti savo laisvalaikį, kviečiame prisidėti prie Šiaulių universiteto alumnų asociacijos veiklų realizavimo.

Tai galite padaryti pervesdami iki 2 proc. savo pajamų mokesčio. Daugiau informacijos čia >> http://bit.ly/2CP3LCH

Kartu galime pasiekti daugiau!