„Tobulėjimo ir atradimų savaitė 2022“ – paskaitos ir diskusijos apie savanorystę

Jau septintus metus iš eilės lapkričio mėnesį Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos alumnų asociacija kviečia visuomenę dalyvauti nemokamų viešų paskaitų cikle „Tobulėjimo ir atradimų savaitė 2022“! Net 5 dienas iš eilės 5 lektoriai dalinsis savo žiniomis, įžvalgomis ir patirtimi savanorystės tema.

Seminarai ir diskusijos vyk lapkričio 21–25 dienomis Vilniaus universiteto bibliotekos Šiaulių akademijos Informacijos centre (Vytauto g. 84, Šiauliai). Kiekvieną dieną patogiu po darbo laiku galėsite apsilankyti paskaitose: pirmadienį–penktadienį 17.30–19.00 val.

„Tobulėjimo ir atradimų savaitė“ – atviras ir nemokamas renginys, į kurį kviečiami visi, norintys praplėsti savo pasaulėžiūrą, ištroškę žinių bei ieškantys įkvėpimo. Seminarų klausytojai taip pat turės galimybę gauti pažymėjimus, liudijančius pasirinktų mokymų išklausymą. Pedagogo kvalifikaciją turintiems klausytojams Vilniaus universiteto Šiaulių akademija išduos akredituotos įstaigos pažymėjimus.

Gražia ir prasminga tradicija tapęs renginys pirmą kartą buvo suorganizuotas 2016 m. ir sulaukė itin didelio pasisekimo – paskaitų savaitė subūrė daugiau nei 500 motyvuotų lankytojų, dalyvavo ne tik universiteto bendruomenė, šiauliečiai, bet ir miesto svečiai. Stipri dalyvių motyvacija bei jų aktyvumas paskatino šią savaitę paversti kasmetiniu renginiu.

Susiplanuokite ir ateikite pasisemti motyvacijos ir žinių iš savo srities profesionalų. Kas žino – galbūt išgirsti žodžiai paskatins ir Jus ryžtingiau siekti savo tikslų arba įkvėps naujoms veikloms.

Renginys iš dalies finansuojamas Šiaulių miesto savivaldybės.

Savaitės programa: https://www.facebook.com/events/643051883931296

Registracijos forma: https://bit.ly/3GkoPmh

Sekite mūsų naujienas Facebook puslapyje!